Nowości w dziale pomiarów laserem.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Witam
W ostatnim roku mamy nową zmianę w niwelatorach laserowych Nivelsystemu. Jeszcze niedawno zamienialiśmy modele NL 300 na NL 301 teraz został wycofny model NL301 a na jego miejsce wprowadzone zostały dwa nowe :
NL 200 bardzo okrojona iekonomiczna wersja lasera rotacyjnego moża go kupić za 2000 zło ty z zestawem ( Jeżeli się zadzwoni i poda skąt ta informację się ma - taka nasza ukryta promocja :)) wersja z statywem i bez statywu - https://domtechniczny24.pl/rotacyjne-niwelatory-laserowe.html

I modet mocniejszy NL400 Najnowsza seria wielozadaniowych niwelatorów laserowych Nivel System NL400, NL400G już w sprzedaży. Nowe modele tak jak pisałem zastępują popularną serię laserów NL301/301G. Są to jeszcze lepsze i dokładniejsze instrumenty pomiarowe ( no ale jak to bywa droższe) – sprzęt wyposażony został dodatkowo w specjalny, gumowy „pancerz”, który świadczy o ponadstandardowych zabezpieczeniach. Ulepszona konstrukcja niwelatora pozwala na szybszą i dokładniejszą pracę, a nowej generacji dioda laserowa zapewnia dobrą widoczność. Niwelatory oferowane są z szeregiem praktycznych akcesoriów w standardzie, zapewniając prace w najróżniejszych zastosowaniach (wewnątrz, na zewnątrz budynku, w budownictwie, przemyśle, rolnictwie itp). Sprzęt oferowany jest również w opcji z czujnikiem cyfrowym (RD600 Digital)


.
Dalej ten sam model tylko z zmienioną na panelu i dodanym cyfrowym wyświetlaczem. NL410 (laser czerwony), NL410G (laser zielony). Jest to jedna z najbardziej wytrzymałych serii sprzętu pomiarowego na rynku, specjalnie wzmocniona obuwa chroni sprzęt, zapewniając dobrą kondycję sprzętu na lata. Nowe, wielozadaniowe niwelatory laserowe zapewniają wszechstronne zastosowania ogólnobudowlane – prace mogą być prowadzona wewnątrz budynku jak i na zewnątrz z czujnikiem, generowana płaszczyzna wyznacza referencje dla prac poziomych i pionowych, płaszczyzna laserowa może być pochylana (cyfrowo) w jednym lub w dwóch kierunkach. Sprzęt zapewnia wysokie dokładności realizowanych prac, nawet na dużych odległościach i w ciężkich warunkach terenowych. Sprzęt jest przyjazny użytkownikowi dzięki intuicyjnemu interfejsowi z wyświetlaczem LCD i możliwości zdalnej obsługi za pomocą pilota.

I nowa seria rotacyjnych niwelatorów laserowych z cyfrowym wyznaczaniem różnicy wysokości NL600 DIGITAL marki Nivel System, jest już w sprzedaży!
Serię tworzą dwa lasery NL600 DIGITAL (z wiązką czerwoną) i NL600G DIGITAL (z wiązką zieloną).

Instrumenty zbudowane zostały na bazie sprawdzonej i wydajnej technologii oferowanej w starszej serii NL500, zapewnia wyższe dokładności pomiarów (±0,8 mm/10 m), może być stosowany na dłuższych odcinkach robót (zasięg 700 m), a szybkość pracy, w tym poziomowania się i reagowanie na drgania terenu - umożliwia wykorzystanie go do prac drogowych w tym przy sterowaniu maszyn.

Niwelator wyznacza płaszczyznę poziomą, pochyloną, pionową (po obróceniu go o 90°), a także, dzięki pionownikowi, określa pion lub kąty proste. Sprzę oferowany jest z czujnikiem, na którym różnice wysokości wyświetlane są cyfrowo - co w znacznym stopniu ułatwia i przyśpiesza pomiary. Nowe lasery to wszechstronne i wielofunkcyjne narzędzie do realizacji prac wewnątrz pomieszczeń z bardzo dobrze widoczną wiązką lasera, jak i do pracy na otwartych przestrzeniach.Sprzęt jest przyjazny użytkownikowi dzięki intuicyjnemu interfejsowi, łatwo się go ustawia oraz przenosi (poręczne uchwyty) i umożliwia zdalną obsługę za pomocą pilota.

Odsłony: 228